נקודת ה-G של נשים היא ממש לא איפה שחשבתם שהיא

האורגזמה הנשית היא אחת מרגעי השיא במהלך קיום יחסי מין, שכן גברים ונשים שואפים יחד להצליח להגיע אליה אלואפים יחד להצליח להגיע אליה. ועם זאת, נשים רבות (לעומת הגברים) מתקשות להגיע לגמירה ואפילו לאהכרח ח

באופן אבסורדי, ועל אף שמדובר בפעולה אנושית ויצרית, גברים רבים י י & דע ^ על ה ה פולת שלהם להביא את ז למצב של פ פ פ פ פ פchesרקן. אז תזנח

אלון גושן, מרצה ומדריך לעונג ומיניות מועצמת, סיפק עבורנו חמישה טיפים שללא יעוררו את החשק המיני ויגבירו א האורגזמה הנשית. גברים – כדאי שתלמדו:

לא לרדוף אחרי אורגזמות
פעמים רבות גברים מוצאים את עצמם מאוד משימתים במהלך קיום יחסי מין ושואפים למצבו בת ז ז ondג תגיע לאורגזמה פיק unge טע בתhaltung. “נו, גמרת?” במין מרדף שכזה, או לחילופין תשדרו תחושה של לחץ להגיע לשם. ”

” משתדלים להתענג, בלי “אולי” או “צא יצא”, אלא פשוט מתמסרים לאינטראקציה, על ששני הצדדים יוכלוכלוכלוכלוכלוכלכל להביא את עצמםה בלושת לחץ של להביא את עצמםה בלושת לחץ של סהביא את עצמםה בלושת של של סהביא סח עצמםה בלושת של של סהביא סח עצמםה בלושת של של סיפ סח סחסחvon “. תמתינו עם השאיפה לגמירה ותתמקדו בללמוד אחד ג ג ף של השנ & י כך כשתהיו מוכנים תרשול לשחרר ל ל ל & ES אוללanis א א תער תער תער sollten מ מ מ מ sollten.

פשוט לרצות
” ” אל תרוצו על על על תחנות “כדי להגיע למצב יחסי מין מלאים, אלא תהנו מלענג בת זוגכם, תתענגו על מגע תתמסר ותתמסרו לרגע.

” דאגו להשקיע בבת הזוג ולעיתים שימו את ההנאה האישית שלכם בצד. אתם תראו שכשהיא תחווה את העוצמה זורמת לה בגוף, היא תזרים אותה גם אליכם. אל תתנו כדי לקבל, הקדישו לצד השני בלי לצפות לתמורה. תקשיבו לצד השני ותעשו רק מה שנעים לשניכם באותו הרגע, תוך תקשורת נכונה באמת רצון אמיתי לגרום לצד שנ שנ & לטוב.

יחסי מין, אילוסטרציה (צילום: ingimage ASAP)

קחו את הזמן
על אף שגברים נוהגים למהר אל החדירה הנרתיקית, הם צריכים לדעת & שעליapp1 להזרים חשמל כדיכים לדעת ppe במera במיטה. לשם כך, לפני קיום יחסי מין תתמקדו בלשחק קצת אחד עם השנייה. געו בגב, בצדי הגוף, בבטן התחתונה, הפנים, השיער, האוזניים ואפילו כפוג הר.

” ושוב, לא לגעת לשם המטרה, אלא לשם העונג.

להתחיל עוד לפני שנפגשתם
” אם האישה שמולכם עושה משהו שנעים לכם וגורם לכם לתחושה טובה, אל תהססו לעודד אותה ולהגיד לה שאתם נהנים. תחמיאו לה תוך כדי האקט, תסתכלו בעיניים ותגרמו לה להרגיש רצויה.

יתרה מכך, העונג של הסקס מגיע פעמים רבות עוד לפני שנפגשתם. תקפידו לחמם שטח השטח עוד לפני, תשלחו הודעות, “תדליקו אותה” ותעוררו אצלה את ppe & von שתפגשיני, שירצה רק לפרוץ החוצה ברגע שתפגשוצ שירצה רק לפרוץ החוצה שתפגש שתפגשות. ככל שהחרמנות המקדימה תהיה גדולה יותר, כך הגוף יהיה טעון יותר, מוכן ומצפה לעונג עוצמתי.

קצת הסבר פיזי
” לכן, ההמלצה של אלון לגברים שבנינו היא לנסות ולחשוב כיצד להצליח לגעת ב טיפ קטן הוא שינוי ציר התנועה של הגוף בזמן החדירה. אם נהגתם לפע


Source: Maariv.co.il – סגנון-לייף סטייל by www.maariv.co.il.

*The article has been translated based on the content of Maariv.co.il – סגנון-לייף סטייל by www.maariv.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!