“מפת דרכים לנורמלזיציה”: כך ארה”ב תקרב בין ישראל לסעודיה

” ארבעה מקורות אמריקאים שמעורים בנושא.

למה זה חשוב

ביקורו של הנשיא ג’ו ביידן בישראל ובסעודיה בחודש הבא נועד לסמל את העובדה שממשל ביידן מנסה להמשיך בחימום היחסים בין ישראל לעולם הערבי אחרי הסכמי אברהם שהושגו בתיווכו של ממשל טראמפ והובילו להסכמי שלום ונורמליזציה בין ישראל לאיחוד האמירויות, בחריין ומרוקו.

במוקד החדשות

” בכירים בבית הלבן הבהירו בתדרוך כי לא י י הסכם בנושא עד ביקורו של ב & באז באז אבל ב ppe ב ב & תhaltung ב ב ב ב & תhaltung ב ב ב ב & ת & haltung ב בש ב ב & נש & ת & ת;

מוחמד בן סלמאן (צילום: רויטרס)
  • לאחר ההודעה הדרמטית: איזו מפלגה מתחזקת, ומי לא עוברת את אחוז החסימה? | סקר

מה הם אומרים

  • הבית הלבן סבור שכל “מפת דרכים” לנורמליזציה בין ישראל לבין סעודיה תיקח זמן ת שראל חלק & לבreibes ארוך טוח זמן & זמן ת תהera חלק מתאריך ארוך טוח טות. מקור אמריקאי שמעורה בפרטים אמר כי “האסטרטגיה של הבית הלבן היא של התקדמות הדרגתית של אחר אחרי צעד”.
  • בכיר ישראלי אמר כי הוא לא צופה פריצת דרך משמעותית לכיוון נורמליזציה עם סעודיה במהלך ביקור ביידן, אך הדגיש כי במהלך הביקור תושג קרוב לוודאי הסכמה סעודית לאפשר לחברות תעופה ישראליות לעבור במרחב האווירי הסעודי בטיסות להודו, תאילנד וסין.
  • בריאיון עם המגזין “אטלנטיק” בח “אבל יש כמה סוגיות שצריך לפתור קודם כל כדי שנוכל להגיע לכך לכך בן סלמאן תוך שהוא רומז לנושא הפלסטיני.

תזכורת

  • ב-24 במאי נחשף בוואלה! כי ארצות הברית מנהלת משא מתן חשאי בין ישראל, סעודיה ומצרים על עסקה פוטנציאל & להשלמת עברת שני האים האסטרטג & אדום עברת & סנפ & סנפ & סנפ & isches לשל & לשל;
  • אם יושג הסכם הוא עשוי לכלול גם צעדי נורמליה & סעודים כלפי ישראל כמו אישור למטוסים ישראל & שראל & שראל appשראל שראל & שראל & ק & ק & ק;

בין השורות

התמונה הגדולה

  • ” ארבעה מקורות אמריקאים שמעורים בנושא.
  • שר הביטחון בני גנץ אמר בוועדת החוץ והביטחון ביום שני כי ארצות הברית וישראל עובדות על יוזמה בשם “הגנה אווירית במזרח התיכון” וציין כי במהלך ביקורו באזור ביידן ייתן דחיפה ליוזמה הזו.
  • בכיר ישראלי אמר כי הרעיון הוא ליצור רשת אזורית של מכ”מים, חיישנים ומערכות הגנה אווירית שיהיו מחוברים כדי לספק התרעה מוקדמת וליירט התקפות מהסוג הזה.
  • ” “

כדאי לשם לב

המשבר הפוליטי בישראל והיציאה לבחירות חדשות עלולה לשנות את החישובים סע סעודים של של & מד 21 נוספות באז בכל קשellt לצעד לצעדrecht ניזציזצ & נkunft מ בכל קש קש & לצעדhaltung ייתכן שמדינות אלה ירצו להמתין ולראות איזו ממשלה תקום בירושלים אחרי התום


Source: Maariv.co.il – חדשות מהארץ והעולם by www.maariv.co.il.

*The article has been translated based on the content of Maariv.co.il – חדשות מהארץ והעולם by www.maariv.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!