מה מחכה לנו הקיץ בגרמניה

” בין השאר, אפשר לראות זאת בנתונים הבאים: ברבעון הראשון של שנת שנת שנת שנת שנת שנת שנת & arf בגרמנ & arfתר עם & שראל &; נכון ליוני השנה יש לא פחות מ-60 טיסות שבועיות בין ישראל לגרמניה.

לא רק הישראלים רואים את גרמניה באור חיובי, סקר שנתי שממתג את מדינות העולם, גרמניה הגיעה למקום הראשון, זאת השנה הגית ברצה למקום הראשון. הסקר בודק תחומים שונים, בהם תרבות ומורשת, תיירות, השקעות כספיות ועוד.

ויסבאדן, בירת מדינת הסן | צילום: שאטרסטוק

הנתונים האלה, לצד מידע רב על הצפוי למטיילים בגרמניה בשנת 2022, הובאו במסיבת עיתונאים בתל אביב בהשתתפות גולדי מולר, העומדת בראש לשכת התיירות של גרמניה בישראל, לצד נציגים של לשכת התיירות של ברלין, Visit Berlin, קתרינה ארסג, מנהלת תחום התקשורת, וכריסטיאן טנצלר , הדובר של לשכת התיירות של ברלין.

תרבות מקומית ותיירות בת קיימא

מה צפוי לנו השנה בגרמניה? קמפיין מרכזי של ארגון ppe & stung ר של גרמניה שם מ מיוחד על תרבות מקומית ואותנטית, כולל מלאכות יד מסים מס & של & מס; הקמפיין מתמקד בארבעה נושאים עיקריים: טעמים, טבע, מלאכות מסורתיות וקותוותוסותיות. פרטים נוספים באתר הקמפיין

גרמניה מתאגרמניה מתאימה לא רק לחובבי חופשות עירוניות, אלא גם לאוהבי טבע ולמחפשים תרבות, מסורת וקולינריה מקומיתימה לא רק לחובבי חופשות עירוניות, אלא גם לאוהבי טבע הרוצים חופשה בת קיימא

” צילום: שאטרסטוק

מה חדש בברלין?

במùwor אחד האירועים המרכזיים של הקיץ נקרא Kultursommer – במהלך 90 ימים החל ביוני יערכו 90 אירועי תרבות ב-90 אתרים ברחבי העיר, תחת כיפת השמים וללא תשלום. בין השאר ייערכו מופעי ריקוד, קונצרטים, אירועי קריאה ועוד, הזדמנות נהדרת ליהנות מהמגון הזדמנול שלין כאמ כאמור בחהמגון גד של ברלין ו כאמור בחינם בחינם.

ברלין – עולם ומלואו

אבל זאת רק ההתחלה. שני שדות תעופה שנסגרו יהפכו אף הם למוקד עניין. ” ואילו טמפלהוף, ששימש כנמל תעופה בעשורים קודמים, הפך לפארק עירוני מוצלח שמושך רוכבי אופני & סקvon מהמסל מanten מvon מvon סקvon סקvon סקvon סקvon סקvon סקvon פךvonם מvon פך מirk. המבנה המרכזי של טמפלהוף מתוכנן להפוך למרחב של תרבות ואירועים.

Humboldt Forum, מתחם חדש של מוזיאונים |  צילום: visitBerlin: Mo Wüstenhagen

Humboldt Forum, מתחם חדש של מוזיאונים | Name: VisitBerlin: Mo Wüstenhagen ©

תרבות ואמנות הם גם מה שתמצאו ב-Humboldt-Forum, המבנה האייקוני שממוקם במרכז ההיל וט. הוא הפך למתחם של מוזיאונים, ובעתיד הקרוב תיפתח על הגג שלו מסעדה עעף קי. מוזיאונים נוספים ייפתחו בקרוב גם באזור הפורום החדש. “

מידע מפורט על אירועים בברלין – באתר של לשכת התיירות של ברלין


Source: כתבות – מסע אחר by www.masa.co.il.

*The article has been translated based on the content of כתבות – מסע אחר by www.masa.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!