טיפוח הפנים: הטעויות הנפוצות שכולנו עושים, ואפילו לא יודעים

סיבות רבות גורמות לעור הפנים להיראות פחות טוב מכפי שהוא יכול להראות. ” ”

1. חיבה למזון מהיר
עור בריא מתחיל בתזונה בריאה. אם אתם אוכלים הרבה מזון מהיר מרבית הסיכויים שהעור לא ייראה במיטבו ” לעור. היו מודעים למה שאתם אוכלים.

2. אתם חושבים שניקיתם את העור – אבל אתם לא
אתם כנראה מבצעים את הפעולה בכל בוקר וערב, אבל יכול להיות שאתם לא עושים עבודה טובה כמו שאתם חושבים. האם אתם ממהרים? Was ist los? במיוחד כשזה מגיע לאיפור, הנשים שביניכם עשויות להיות מופתעות כמה שאריות נשארות על העור, גם שהן מנקות פנ arte פנ על על ע ע ond. איך תוכלו לדעת? יבשו את הפנים במגבת נקייה ולבנה. אם תבחינו בשאריות מייק-אפ, שפתון או מסקרה, לא עשיתן עבודה מספיק טובה.

משתמשות באיפור עמיד במים? ייתכן שתצטרכו להשתמש במסיר איפור כדי לוודא שאתן מסירות את כל שאריות האיפור לפני השינה. מוצרי איפור מסוימים מיועדים להחזיק מעמד כל היום, המשמעות היא שקשה לה. הקפידו לנקות את העור באופן יסודי. בטווח הארוך, הוא יודה לכם.

לא לפוצץ חצ’קונים! (צילום: יחצ הרבלייף)

3. רואים פצעון ומשתגעים
כולם סובלים מפצעון מדי פעם. חשוב לטפל נקודתית רק בפצעון ולא בכל הפנים. מוצרים לטיפול בפצעונים עלולים להיות גסים ומיבשים עבור העור, לכן הקפידו לטפל רק באזור הספציפי. שימוש במוצרי טיפול באקנה על כל הפנים ישבשו את האיזון הטבעי של העור, הוא ייצר יותר שומן הנקב Gesund.

4. שימוש בתכשירי הסרה (פילינג או טונר) בתדירות נמוכה או גבוהה מדי
העור “משיל” את שכבת תאי העור החיצונית שלו ללא הפסקה. “

” בצד השני, יש את מי שאינם עושים זאת מספיק. כשאתם מניחים לתאי העור המתים להצטבר, העור עלול להיראות חסר זוהר ואפרררר. התאים המתים עלולים לחסום את העור ולמנוע ממוצרי הטיפוח לעשות עבודתם בודתם ” אל תגזימו – ומנגד – אל תשכחו.

5. לא מניחים את המוצרים בסדר הנכון
בכל שגרת טיפוח יש שלבים שחשוב להקפיד לבצע כדי להבטיח תועלות מקסימליוו. חשוב לעקוב אחר ההוראות ולהניח את המוצרים לפי סדר הפעולות. ניקוי הוא השלב הראשון, ואחריו הטונר, הסרום וקרם הלחות. שימוש במוצרים בסדר לא נכון יגרום להשפעה שלילית או שלא יניב תוצאות רוו. לדוגמה; לסרום לכן, יש להניח אותו ראשון. אם תניחו אותו על קרם הלחות, הוא לא יוכל לחדור ביעילות ולעשות את עבודתו.


Source: Maariv.co.il – סגנון-לייף סטייל by www.maariv.co.il.

*The article has been translated based on the content of Maariv.co.il – סגנון-לייף סטייל by www.maariv.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!