חיים רמון מעריך: זהו המועד בו נתניהו יוחלף בראשות הליכוד

שר המשפטים לשעבר, חיים רמון, שוחח הבוקר (שישי) עם ניסים משעל ב -103 FM והתייחס לעתידה של הממשלה, לנעשה בליכוד ולאיומים על משפחתו של ראש הממשלה נפתלי בנט.

לחצו כאן וקבלו את עיתון מעריב לחודש מתנה למצטרפים חדשים>>>

“עתידה של הממשלה הזו נמצא מאחוריה. הקריעה הזו בין שני הקטבים תביא לגסיסה של הממשלה. היא יכולה להמשיך עם פרפורי ice & סapp שלה פרפורי גסיסה הגס & לא מרא מלבב מלבב אפ & אפילו מכוער פתח פעם לא מראיwor.

„להערכתי, ואני פה מאוד נדיב, עד סוף השנה אנחנו נחזה בנפילתה, והליכה לבחירות. מקסימום שמונה חודשים. הייתי מאוד נדיב וחיובי כלפיהם. אני חושב שעד סוף מושב הקיץ אנחנו נדע את התאריך המדויק של נפילת הממשלה. אני חושב שנתניהו לא ישיג 61, אם הוא לא ישיג 61 לא יהיה תיקו, ” אני מאמין שאחרי חמש מערכות בחירות אפילו בליכוד יתעשתו“, הוסיף.

חיים רמון (צילום: אריאל בשור)

כשנשאל האם כל זמן שירכיבו את הקואליציה בנט ימשיך להיות ראש הממשלה, השיב רמון: „לא בנט לא ימשיך להיות ראש הממשלה כי על פי החוק מהרגע שהממשלה הזו נופלת יאיר לפיד יכהן כראש הממשלה הממשלה הזו תמשיך לכהן, אבל היא תהיה ממשלת מעבר… אם ע

לאחר מכן התייחס רמון לאיומים כלפי בנט ומשפחתו:.. „קודם כל זה דבר מחליא, אך גם מסוכן פחות לראש הממשלה כי מאז רצח רבין לפגוע בראש ממשלה זה כמעט משימה בלתי אפשרית, אבל להערכתי בני משפחת בנט נמצאים בסכנה מוחשית מקווים שגורמי הביטחון מטפלים בזה . מאז בחירות 2019 מדינת ישראל נמצאת בשסע ובקרע שמאוד מזכיר את הימים של רצח רבין ההבדל היחיד הוא שההסתה פה נמצאת משני הכיוונים -.. גם במחנה רק ביבי, וגם במחנה רק לא ביבי אני פונה למחנה ‘רק ביבי’, כן דווקא אתם שהתלוננתם בצדק על איומים נגד נתניהו ומשפחתו שלא טופלו או גונו. דווקא אתם צריכים לקחת ברצינות את המצב, לא משנה מה קרה בעבר. הרי אתם מאמינים שנתניהו יחזור לשלטון, וכנראה שגם יחזרו האיומים אז אל תנהגו מהצד השני ככה. האיומים האלה הם דבר שפוגע בדמוקרטיה הישראלית. ”

„זה מופנה לילדים כי מי שכתב את המכתב הזה, המנוול הזה שמסתתר ואני מקווה שיגיעו אליו, יודע שלילדים אפשר להגיע ביתר קלות. ככה היה שאיימו על ילדיו של נתניהו. הם יודעים, המנוולים האלה, הפושעים האלה, האנטי דמוקרטיים האלה שבאמצעות כדורי אקדח רוצים לשנות את המשטר הדמוקרטי במדינת ישראל.

סייעה בהכנת הכתבה: עדן בן ארי, 103fm


Source: Maariv.co.il – פוליטי – מדיני by www.maariv.co.il.

*The article has been translated based on the content of Maariv.co.il – פוליטי – מדיני by www.maariv.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!