דרמה באל על: מנכ”ל החברה התפטר מתפקידו

מנכ”ל אל על, אביגל שורק, הודיע ​​היום (שני) על התפטרותו מהתפקיד הבכיר החברה. זאת, במכתב ששלח ליו”ר החברה, מר עמיקם בן צביולאחר שנעעשה לצצצה להתתמות למככ”ל ונשיא חברת הדקק וקק עבד עחברת הדקק ככשר שפקפקידידים ככירים כונים שפק שפקפקיד כככיד שונים שד שגגיע לפקפקיד ססכככ”ל הפפפול הראששי (COO).

במסגרת הודעתו אמר שורק:..“אני אוהב את אל על ואנשיה ותמיד אהיה שגריר נאמן של החברה אני מבקש להודות באופן אישי למר קני רוזנברג, על האמון, התמיכה והעבודה המשותפת, להבטחת עתידה של אל ההשקעה של כ- 800 מיליון שקל ראויה להערכה רבה והיא מעידה על האמון הרב בחברה והצצון לפפוך אותה לחברה לחדנית ומקקקמת, אני טטוח כי נקיף ונעמוד קקקר גם גםעתיד “.

עוד הוסיף אביגל ובקש להודות. „תודה מיוחדת ליו”ר הדירקטוריון מר עמיקם בן צבי, על עבודתנו המצוינת יחד, ועל תמיכתו הבלתי מסויגת בי כמנכ”ל, ובהנהלת החברה תודה לחברי לשולחן ההנהלה, על עבודתנו המשותפת ו על התרומה המשמעותית ואני בטוח כי הם ידעו להוסיף ולהוביל את אל על לתקופה של שגשוג וצמיחה”.

מנכ”ל אל על, אביגל שורק (צילום: דלק US)
  • סקר חדש קבע: הליכוד ממשיכה להתחזק, האם זה מספיק להרכבת ממשלה?

בתוך כך, שורק גם שלח מכתב ליו”ר דירקטוריון החברה וכתב. „אני מבקש להדגיש כי החלטתי מגיעה על רקע רצוני לסגור מעגל אישי כמנכ”ל דלק USA, חברה בה צמחתי ועבדתי במשך עשר שנים אני נכון לסייע להמשך הבראת אל על במהלך תקופת המעבר, ואף מעבר לכך, ככל שתמצא לנכון. אני מבקש להודות באופן אישי לכל אחד מחברי מועצת המנהלים על חוכמתם, ניסיונם ומסירותם למען אל על, ומבקש להודות לך על התמיכה הבלתי מסויגת בי ובהנהלה של אל על“.

יו”ר יקטקטוריון אל על, עמיקם ןן צצי, ססס: “אני מקקק להודות לאביגג שוקק על תלומתו הרבה קקקו ה של החברה. ביחד םם םהנהלה צצצחחה להב את אל על לקקודה בג גגגנו על מקבר קקורונ שהוא המוככ יותר בתולדות אל על על והיום אל על זקל זקזקזק עכוככה לאגגגי הזז לגוככה לאגגגי הזזזה לגוככה לאגגג הזזזה לגוככה לאגגג הזזזה לגוככה


Source: Maariv.co.il – כלכלה בארץ by www.maariv.co.il.

*The article has been translated based on the content of Maariv.co.il – כלכלה בארץ by www.maariv.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!