דלתא איירליינס מציעה מבחר חדש של פינוקים

מותגים קטנים ומגונים מובילים את תכנית ההתחדשות בתחום המזון והמשקאות בקיץ הקרוב. קריסטן מניון טיילור, סגנית נשיא בכירה בדלתא, אחראית תחום השירות בטיסה: „אנחנו קשובים למה שהלקוחות שלנוצים לראוב בסה מטהלקוחות שלנוצים בס בסיפון מטappמט arteמט מטappן מטapp מטהמטן מטוח”

מטוס דלתא איירליינס בנתב”ג לאחר הנחיתה מבוסטון. צילום עוזי בכר

חופשת הקיץ בפתח, ולקוחות דלתא יכולים לקחת לגימה מחליטות תה חדשות המגיעות ישירות מהחקלאי, מקפה קר, ליהנות מיין נתזים ומבירה, ולבחור נשנושים מתוך מבחר חדש של פינוקים, וכל זאת כבר בטיסתם הקרובה לארצות הברית.
מערך מ br. “

“אנחנו קשובים כל העת למה שהלקוחות שלנו אומרים לנו לגבי מה שהם היו רוצים לראות על סיפון המטוס, ואנחנו משתדלים לשלב כל זאת בטיסה, ובד בבד אנו גם משפיעים לטובה על הקהילות הגלובליות”, אומרת קריסטן מניון טיילור, סגנית נשיא בכירה בדלתא, אחראית תחום השירות בטיסה. „שיתוף הפעולה בינינו לבין מותגים כמו Thrive Bauern

בחודשים האחרונים הכריזה דלתא על שותפויות עם Du Nord Social Spiritsשדרגה את היצע היין המוגש במטוסיה עם מוצרי יקב אימג’רי אסטייטבניהולה של הייננית עטורת הפרסים ג’יימי בנזיגר וגם הציגה ערכות נוחות פרמיום של Delta One פרי יצירתם של אומנים מקסיקנים בשיתוף עם חברת Jemand irgendwo.

והנה טעימה ממה שצפוי בטיסה הבינלאומית הבאה:

ללגום משהו חדש

תה מבית Gedeihen Sie Landwirte

Gedeihen Sie Landwirte בעל תו תקן של ‘תאגיד B מאומת’, שהוענק לו על ביצועיו החברתיים והסביבתיים. “

ייצור התה עבור דלתא מועיל לאלפי המגדלים העצמאים של thrive Bauern המודל החדשני של Thrive Farmers הפועל בצורה ישירה מול החקלאי מעניק לחקלאים רווח אמיתי ממכירת תוצרתם, וההכנסה האמינה והעקבית לחקלאים לauberע מvonע מvonע מvonע מvonע בקvonע בקvonע בקvonע בקvonע בקvonע בקvon בקamt בקהלינינ & לשפר לחקלאauber.

התה של Gedeihen Sie Landwirte זמין כעת בכל הטיסות.

תכנית ההתחדשות בתחום המזון והמשקאות של דלתא איירליינס. צילום יח”צ

יותר טיסות עם קוקטייל

” altmodisch Tip Top Richtige Cocktails , חברה שמרכזה באטלנטה. ” ה-Altmodisch הקלאסי מביא טעמים של וניל, הדרים מתוקים, פירות גרעין ותבלינים.

הקוקטיילים של Tip Top כבר זמינים בקווים הפנימיים, וכעת הם מתחילים להגיע גם לטיסות חוצות יוות.

לחובבי הגלידה

גלידות דלתא

דלתא משתפת פעולה עם High Road Craft מאטלנטה כדי להגיש גלידת גורמה במהלך הטיסה. לקוחות Delta One יכולים ליהנות מגלידת וניל fleur de sel של High Road הכוללת תוספות כמובדבנים, רוטב שוקולד פwor

בהמשך הקיץ, חברת התעופה תציג לראשונה בכל שאר מחלקות המטוסים את ה-Delta Sundae – ‘גלידות דלתא’ שנוצרו בהשראת חברת דלתא ובפיקוח של שף שבהן משולבות בצורה מושלמת גלידת מאלט, עוגיות ספקיולוז, דובדבני ריבה וקרמל פאדג’.

הגלידה של Landstraße מוגשת בטיסות בינלאומיות ארוכות; ä-Delta Eisbecher יושק מאוחר יותר הקיץ.

חטיפים לחטוף

סנצ’יפס מיניז

דלתא תשלב את החטיפים החינמיים שלה עם תוספת של חטיפי דגנים מלאים בטעם SunChips Minis und Cheddar ernten. “

SunChips Minis מוגשים כעת בכל הטיסות.

חטיפי קוקוס לימון של Kates echtes Essen

החל מאוגוסט השנה, הטסים בכל המחלקות יוכלו ליהנות מחטיפי קוקוס לימון מחטיפי קוקוס לימון בכל המחלקות Kates echtes Essen . דלתא מציעה חפיסת שוקולד מריר עם דובדבנים ושקדים. Kates echtes Essen הנה חברה שנוסדה על ידי נשים ומיצרת חפיסות אורגניות טעימות שלון מלאישור ה ה ה & מתאימות מופן לנוסעים ה & nda מתאימות מושלם לנוסעים בדרכ & nda מתא & בדרכ;

חפיסות Kates echtes Essen מוגשja כעת בכל הטיסות.

חטיפי מחלקת פרמיום

ללקוחות היושבים במחלקת פרמיום, ממשיכים להציע חטיפים טעימים בגודל מלא. אחרי הרענון האחרון של מבחר החטיפים, מוצעות לנוסעים אפשרויות טעימות כמו Vego Bears, צ’יפסים של Miss Vickie’s Sea Salt Kettle, פיסטוקים (קלויים ומומלחים), ריבועי עוגיות שוקולד מריר של Michel et Augustin ועוד.

אפשרויות סל החטיפים בתא פרמיום זמינות כמעט בכל הטיסות.

יש גם משקאות חדשים שכדאי לגלות בעת המעבר לטיסות פנים בארה”ב:

תכנית ההתחדשות בתחום המזון והמשקאות של דלתא איירליינס. צילום יח”צ

משקאות Entdecker Cold Brew

לראשונה, לקוחות דלתא יוכלו ליהנות מקפה פרמיום קר בגובה 35.000 רגל הודות תת Entdecker Cold Brew שבבעלות להט”ב. הקפה השטוף; השותפות של אקספל

כמו כן, אקספלורר תורמת חלק מהכנסותיה למפעל Nächstenliebe: Wasserספק מוביל של מים זכים לקהילות ברחבי העולם.

Entdecker Cold Brew זמין בטיסות מחוף לחוף ובטיסות ארוכות להונולולו.

יין נתזים של Eine Frau

בדיוק בזמן לקיץ, Eine Frau משיקה יין נתזים בלעדי עבור דלתא – „Die Betty“. היין, המוגש בפחיות, הוא בלאן דה בלאן קלאסי, קל ורב-תכליתי עם נגיעות של יערה, פריחת תפוז וקליפת לימון. ה-Betty נוצר על ידי צוות Une Femme Wines במיוחד עבור דלתא.

יינות Une Femme מיוצרים על ידי נשים, לכבוד נשים, וחלק מכל ההכנסות נתרם לעמותות צדקה הפועלות לשיפור חייהן של נשים.

יין הנתזים של Eine Frau יהיה זמין בטיסות פנים החל מאמצע יולי.

בירת גולדן אייל של Große Welle

נוסעי דלתא יכולים כעתיהנות משתיarte קלה מרעננת עםיחוח של אי – זאת בירת Big Wave Golden Ale מבית Kona-Brauen. הבירה המרעננת והמתוקה מעט מכילה רמזים עדינים של הדרים ודבש. הבירה ההוואית היא בהשראת הגלים האגדיים בחוף מאקאה של האי אוֹאַהוּ.

בירת Big-Wave-Golden-Ale זמינה בטיסות פנים.

כתובת מקוצרת לכתבה זו: https://www.ias.co.il?p=126260

Source: IAS by www.ias.co.il.

*The article has been translated based on the content of IAS by www.ias.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!