דלתא איירליינס השיקה את הטיסה הישירה מתל אביב לבוסטון

קו הטיסות לבוסטון יפעל שלוש פעמים בשב

דלתא איירליינס השיקה היום (שישי, ה-27 במאי 2022) את קו הטיסות החדש מת”א לנמל התעופה הבינלאומי בוסטון לוגן ובכך תציע יותר אפשרויות גישה לארה”ב מאי פעם. הקו החדש-הראשון מישראל-יפעל שלוש פעמים בשבוע בימי שני שני שניעי ושישי בשב ו & × סףwor רביסות & ש & ond ת ת סף לט לטais לנanis ה & arf רק ק & מ של דלתא לט” לנ & arf י & י ק ת של מנתב לט” לנ & arf י & ת Jfk.

בטיסות הראשונות של דלתא במסלול זה, התפוסה אמורה להיות כמעט מלאה בשני ice & antwort ו ו & משקף את ב & בhaltung רב & ש & לטauber ב בין ארurf; אירוע חגיגי של חנוכת ppe br.

”אנחנו נרגשים להשיק את ppeשירות החדש הזה, שמביא את מניין הטיסות השבועיות שלנין ישראל לארה”ב לעשר אמר אמרanten אמרה שלנו בין ישראל לארה; אסתי הרשקוביץ, המנהלת המסחרית של דלתא בישראל. ”מתן גישה ישירה לשניים מנמלי הבית שלנוף המזרחי של ארה;

מטוס דלתא איירליינס בנתב”ג לאחר הנחיתה מבוסטון. צילום עוזי בכר
טקס ההסלנה למטוס דלתא איירליינס בטיסת הבכורה לבוסטון. צילום עוזי בכר

יותר חווית תא הנוסעים

שירות הטיסה תל אביב-בוסטון של דלתא מופעל באמצעות מטוסי A330-900neo הכוללים את כל ארבעת אופציות של סוגי מושבים, כולל 29 סוויטות דלתא וואן (Delta One) ו-28 מושבים של דלתא פרימיום סלקט (Delta Premium Select). בעוד ש-Delta One מציעה פרטיות משופרת וגישה ישירה למעבר, Delta Premium Select מספקת מושבים רחבים יותר עם מרווח רגליים נוסף בהשוואה לזה של מחלקת תיירים, ובנוסף גם משענות ראש ורגל מתכווננות ומסכי בידור גדולים יותר. “

סוויטות דלתא וואן במטוס A330-900neo של דלתא איירליינס. צילום יח”צ

יותר גישה למקומות שונים בארה”ב

אמנם יש הרבה מה לראות ולעשות בבוסטון, החל במוזיאון JFK ועד ‘בית המדינה’ או אירועי ספורט רבים, כולל משחקי בייסבול בפנווי פארק, אבל נמל הבית של דלתא בבוסטון מציע אפשרויות טיסה באותו יום ליותר מ-25 יעדים ברחבי ארה”ב, ובכלל זה נמל התעופה הבינלאומי לוס אנג’לס (LAX), ונמל התעופה הבינלאומי בסיאטל (SEA). דלתא היא חברת התעופה העולמית מספר של ב בוסטון, והיא ממשיכה לבנות את נוכחה של br. ביר על מפapp העולמית כמרכז שער שלורה בינלאais מובילwor. בקיץ הקרוב תפעיל דלתא עד עד 155 טיסות יauber מ ישירות ל -52 יעדים, גידול של יותר מ -20% בקיבב קה לשה חברapp חברapp לפנה לפני פרי פרוץ von באה חברbr.

יותר אפשרויות בידור במהלך טיסה

בקיץ הקרוב יוכלו נוסעי החברה ליהנות מהשירות עטור הפרסים המוענק סיפון מטוסים של דלתא דלתא כ & מקkunft מקומים anis & שלauber. כל הנוסעים fahrt יwor לקוחות הטסים ב-Delta One יוכלו ליהנות ממבחר משקאות חדשים לפני ההמראה, ארוחה של שלוש מנות שף וקינוחים לרבות „הרכב בעצמך“ ארכב בעצמך“

אפשרויות בידור ללא תוספת תשלום על פי דרישה זמינות גם הן בכל מחלקות המטוס, וכך גם לגבי העברת הודעות ממכשירים ניידים בחינם דרך ה-Wi-Fi בעוד שפונקציות אלחוטיות נוספת זמינות אף הן תמורת תשלום.

Delta One Delta One-100% Reines PET (rPET). כן הוכנסו לשימוש גם ערכות נוחוּת פרימיום של Delta One המופקות באמצעות שותפות שותפות המותג Jemand irgendwo הפועל במקסיקו. הערכות בנות הקיימא כוללות מוצרים כמו מסכת עיניים של jemand irgendwo, שפתון וקרם של Alchemist ומברשת שיניera מבמבוק ומשחת שינ & של של bescheidene Co.

להלן זמני הטיסה של דלתא בקו תל אביב-בוסטון:

טיסה המראה נחיתה ימות השבוע
DL243 תל אביב ב-11:50 Tag um 16:45 Uhr שני, רביעי, שישי
DL242 בוסטון ב-16:20 תל אביב ב-09:35 (ביום למחרת) ראשון, שלישי, חמישי

טיסת הבכורה של דלתא איירליינס לבוסטון. צילום עוזי בכר

אודות דלתא איירליינס

דלתא איירל &era היא חברת תעופה אמריקנית בינלאומית המובילה בבטיחות, בחדשנות, באמינות ובחובחו & recht הלקוח. עם מטה באטלנטה ועם עובדיה הרבים הפועלים ברחבי העולם, דלתא מובילה בענף במשך עשור בתחומים של מצוינות תפעולית תוך שהיא שומרת על מוניטין עטור פרסים בזכות השירות המוענק ללקוחותיה.

היום, אין דבר חשוב יותר לחברה משמירה על בריאותם ובטיחותם של ציבור הנוסעים ועובדיה. ” דלתא רואה את שליחותה בחיבור בין האנשים והתרבויות בעולם ושואפת לטיפו.

כתובת מקוצרת לכתבה זו: https://www.ias.co.il?p=125687

Source: IAS by www.ias.co.il.

*The article has been translated based on the content of IAS by www.ias.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!