בנט מגיב לביקורת: “כל הוצאות המזון של משפחתי ישולמו מחשבוני”

ראש הממשלה, נפתלי בנט, התייחס היום (רביעי) לביקורת שהושמעה כלפי הוצאות המזון של משפחתומסר כי מעתה הן ישולמו מחשבונו הפרטי. “תמיד האמנתי שהקשבה לביקורת אינה פחיתות כבוד. להיפך – זו זכות”, מסר.

“למרות שההתנהלות הייתה בהתאם לנהלים, אני ער לתחושה שנוצרה בציבור. לכן, הודעתי לאנשי משרדי שמעתה כל הוצאות המזון של משפחתי ישולמו מחשבוני הפרטי. אינני בתפקידי בשביל כסף או כבוד אלא כדי לשרת את אזרחי ישראל בכל כוחי, וכך אמשיך לעשות”, מסר.

בתגובה להודעת ראש הממשלה, בליכוד מסרו: “בנט זורה חול בעיני הציבור – הוא חייב להחזיר לאזרחי ישראל את 50 מיליון השקלים שבזבז על חשבונם בניגוד לחוק, על שיפוץ ביתו הפרטי ברעננה”.

נפתלי בנט (צילום: קובי גדעון, לע”מ)

כזכור, בתחילת השבוע דיוחה העיתörter

בתגובה לדברים, הדפו בלשכת ראש הממשלה את הטענות ש שימוש מופרז בכסף טענ טענו כי בבית המשפחה לא מועסקות כלל מבשלות. לכן, נעשה שימוש בשירותי אוכל חיצוניים בצורה מסודרת ובהתאם לכל הכללים. עוד ציינו כי “עלות ההוצאות פחותה באופן משמעותי מאשר העסקת מבשלת במעון, כן ביחס להוצאות המזון של ראש הממשלה הקודם משפחת app”.

” “אנו מכבדים את תפקידה וחובתה של התקשורת לבקר את השלטון, כל שלטון, ואין זו בושה בעינינו לקחת אחריות ולהודות בטעות, באם קרתה ובלבד -. שהעובדות והאמת הן הבסיס, ושלא עושים שימוש ציני בבמה התקשורתית ובזכות הציבור לדעת”, נמסר.


Source: Maariv.co.il – פוליטי – מדיני by www.maariv.co.il.

*The article has been translated based on the content of Maariv.co.il – פוליטי – מדיני by www.maariv.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!