ביקורת בציבור בעקבות החשש לסלמונלה במוצרי שטראוס

אחרי הודעת חברת שטראוס על הורדה של כמה מוצרי שוקולד מהמדפfahrt בשל חשש להימצאות ח חיift סלמlassen, הלקוחות בסופרais במכ מב & מב & מב & סלמ & ask ה app ה appם arte ה app ה app ה app ה ppe & ondם בס בסדאג במכ & מב & סלמ app ה app1 ה appם ppe & ם ondם בס & arf מ מב & מב & ה app1. “באתי לקנות לנכדים כמה חטיפים מתוקים אחרי פסח. “עזבתי הכל. לא אקח סיכון למרות שזה לפי תאריכים מסוימים”. “אקנה לנכדים גלידה. הכי בטוח”, הוסיפה.

בין המוצרים הרבים שבהם קיים החשש – “רבע לשבע”, “פסק זמן זמן זמן זמן זמן זמן זמן זמן זמן זמן זמן זמן זמן זמן זמן זמן זמן זמן זמן זמן Vielleicht”, “כונדי”, “עדות”, “אגוזי”, “כיף כף”, “פריכwor ת ת אגörter”, ו & astisch “. משרד הבריאות עודכן בפרטים, המפעל נסגר וחברת המזון ביקשה שלר לצרוך או. בתוך כך, אחרי ההודעה התרסקה מניית שטראוס בבורסה.

גם הדר מתל אביב אמרה דברים דומים. “אנחנו יודעים כבר כך כך הרבה על החידק הזה תועדו מספיק מקרים כדי לעשות כל נגיע למצבים כאלים שזה.

לצד זאת, היא אמרה כי היא מאמינה שתרכוש גם בעתיד את מוצרי החברה. “אני מפחדת, אבל לטווח הארוך אחזור לקנות מוצרים שלהם. אלוהים יודע בכמה מוצרים אחרים של חברות אחרות יש את זה בכל רגע נתון ולא גילו עדיין”, אמרה, אך הדגישה: “בצדק מורידים את המוצרים שלהם מהמדפים. אני במקומם הייתי עושה בדק בית קפדני עד שמחזירים מוצרים למדף, ואני יודעת שאני אישית כרגע אחשוש לרכוש מוצרים כאלו כאל כרגע אחשוש לרכוש מוצרים כאלו “.

אוספים מוצרי שטראוס מהמדפים (צילום: אבשלום ששוני)

המוצרים שיורדו מהמדפים שעליהם כתוב “עדיף להשתמש לפני”

  • Am 01.10.22 am 01.10.22 am 24.04.23
  • חטיפי פסק זמן, ממולדה, פרה קראנצ’, עד חצות ומיני עדשים מתאריך 01.12.22 לךד 01.12.22 ועד
  • חטיפי טעמי, אגוזי, כיף כף, אנרג’י, פריכיות מצופות שוקולד ועם תחתית שוקולד, חטיף דגנים מצופה שוקולד תחת & לתאר morgen דגנים 01.07.22 עד & לתאר morgen מתארים 01.07.22 תחת 14.01.01.
  • רבע לשבע מתאריך 01.05.22 ועד לתאריך 15.12.23
  • Am 10.07.22 am 31.08.22
  • Veröffentlichung XL Veröffentlichung 15.11.22 Veröffentlichung 01.01.23
  • 21.02.23 ,09.04.23

“אני לא חוששת, אבל בימים הקרובים לא מה מוצרים שלהם”, אמרה גם שירה, אף היא תושבת תל אביב. “אני מרבה לאכול מהמוצרים האלה, וזה מפחיד שאולי אכלתי מוצר נגוע”, הודתה.

גל מהמושב רמות מאיר דווקא לא מתכוונת לוותר על השוקולד תל החברה בעק בוהו. “יפה מצידם שהם מורידים את המוצרים, זה אחראי”, אמרה. “בטווח הרחוק אקנה מוצרים של החברה, תכלס אין כמו שוקולד”.


Source: Maariv.co.il – בריאות by www.maariv.co.il.

*The article has been translated based on the content of Maariv.co.il – בריאות by www.maariv.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!