“בואו נלך לסין”: סדרת התרבות התיעודית, בת 6 פרקים מרתקים

הסדרה מתמקדת בעיקרה בדרך המשי, ומציגה בצורה פשוטה את מסעותיו בסין של איש הטלוויזיה האמריקני שמתגור בסין, קווין קוק, והופקה באופן בלעדי ע”י עיתון ה- צ’יינה דיילי

“בואו נלך לסין”: סדרת התרבות התיעודית. צילום Depositphotos

ססרת התרבות התיעודית “בואו נךך ססין”, תוככננ והופקפק באופן בלדדד ע”י עיתון ה-‘יינה דיילי דיילי. ססססה תקקקת בעיקקה בדךך המשי, וצציגג צצורה פפוטט אל סססותיו ססין של איש טטטוויזיה האמריקקי גגג ססין, קווין קגוק.

במהלך הסרט, צוות ההפקה ואנשי הטלוויזיה הזרים, סיירו וחקרו אזורים רבים בסין, ביניהם בייג’ינג, ש’יאן, יאנ-אן, ח’אנג’ואו, צ’נגדו, אבה, גאנדזי, ג’ינגדהג’ן, יודו, רויג׳ין ועוד. על פי ההשקפה של הצד שלישי בסיפור, דרך ניסיונו האישי של האמריקני קווין קוק, הסדרה מביאה לצופה את תרבותה העשירה של סין המסורתית, ומציגה את הפיתוח והמורשת של תרבות זו בצורה חיה וצבעונית, כמו גם את החיוניות והחדשנות של תרבות סין המודרנית. בכך הסדרה מביאה לקהל ולמשתמשי הרשת הזרים, תחושה אותנטית ומקורית על תרבותה של סין, וכך יכולים הצופים לגלות את החדשנות היצירתית בתרבות התעשייתית של סין, ולהבין את סגנון ואורח החיים של הסינים בעידן המודרני.

הסדרה התיעודית מכילה 6 פרקים (כל פרק כ -15 דקות) והיא דנה בשישה נושאים מרכזיים: תעשיית הפורצלן, ייצור נייר וקליגרפיה, רפואה סינית מסורתית, עיצוב בגדי משי, משחקי אנימציה, ותיירות מהפכנית קומוניסטית.

פרק 1 תעשיית הפורצלן

פורצלן חם, כאן נמצא מקורה של המילה China (סין) וראשיתם של חוקרי פורצלן רבים, באותו הזמן בו קורה הפרק הראשון של הסדרה „בואו נלך לסין“ המתחיל בטיול אל ג’ינגדהג’ן.

פרק 2 ייצור נייר וקליגרפיה

לכאורה כל נייר נראה פשוט, אך זה מצריך תהליך הכולל המון ליטושים והמתנה והמתנה. אפילו לאחר זאת התהליך עדיין לא נגמר. ססימיות ססיניות כככובות על גגיייר, ןן העןות האמיתית להפפפפפות והשיניים ההיסטוריים.

פרק 3 רפואה סינית מסורתית

במיתולוגיה ססינית העתיקק, אל הקקקקות היה טוםם םצחח מפפפ ונגג לשתול צצחחפפפ רבים ככתבבב את את את ככונותיםם. מזז ועד היום םפואת המפפפ ססין עדיין עשענת על מצצציו המופפאים, בנוסף לתורתו שפכפכפכ למעעככ לימוד ממוססת.

פרק 4 עיצוב בגדי משי

מערות מוגגו טומות בחוןן סיפורי אףף לילה ולילה, כךככ אםם שעע בדךך זו, הוא עדות קטקטה ססיפור הקקום. פיי-טיןן הבודהה מרפפפ, אייל תשעעע צצצצעים קקקקוש, הקקקות המעעוטטות שקקקקשים, הבודהיסטיות ועוד. בנוסף, ישןן קקוצות של מצצצי זלבושות, אשר ככר זזזן שמעו את קקקיאה והגגישו את פתפפר וההד של מערות מוגגו.

פרק 5 משחקי אנימציה

מסוגלת לעשות כזאת מתיחת פנים? כמה כייף וחידושים יכולים לספק הקומיקס הסיני המודרני ותערוכותהומינ יק? קווין הלך בעקבותיו של הקוף הנערץ, טייל וחקר, וגילה שבמקורה האנימציה אינה רק סופרמן נגד באטמן, אנימציה היא גם חכמים גדולים ודמויות מיתולוגיות, והחוכמה הזאת יכולה להגיע אל כל קצוות העולם.

פרק 6 תיירות מהפכנית קומוניסטית

בעוקקינו אחר צצדיו של קווין, אנחחו גגיעים אל קקומות ככו יו-ו, אבה, יאנ-ןן, ועוד קקומות הזזוהים םם המפכפכפכ. כאן, קווין פגש כמה נערים ונערות סינים כדי לתת להם תקווה ולהקדיש להו אומ קווין התנסה בהפקת שמן התה, הלך בדרכי „המסע הארוך“, ואפילו עבד כפועל במז במח. לאוככו של הנהר צצצוב הוא התססס בחיים בתסך בתים הצצובים סססע (מערות יאו-וגג), הוא פגפג ותיקקר םם הרועים פגטטט והבין את פיתוח החינט בזזזור

כתובת מקוצרת לכתבה זו: https://www.ias.co.il?p=124805

Source: IAS by www.ias.co.il.

*The article has been translated based on the content of IAS by www.ias.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!