אל תפחד מהפחד: איך לקבל חרדה באהבה

חרדה היא אחת התופעות השכיחות בקרב בני אדם, תפיסות שגויות לגבי החרדה עלולות להגביר אותה ולהחמיר בתופעות שהיא מביאה איתה, למעשה כולנו מתמודדים עם חרדות במידה כזו או אחרת. מדובר על מצבים שלרב נתפסים כשלילים ויופיעו במידה מסוי & כמצוקה פנימימ & שתתבטאושות לא נעימות בגוף מחשבות בתחוש של & נע00 ו.. & antwort ו בגapp, מחשבורדניות של & ו appצפ arfת ו & asch mögen בגוצפ & asch ווvonkunft.
החרדה היא אנרגיה שנמצאת בגוף, זה כמו שיש סכר, ברגע שמפלס המים עולה עליו יש מעבר של המים לעברו השני, זה ממש ככה עם מפלס החרדה, ברגע שלאדם אין יכולת להכיל את כמות החרדה, מפלס החרדה עולה ויש הצפה, אותו הדבר קורה בדיוק עם מפלס האהבה.

תופעה נפוצה. חרדה והצפה של רגשות שליליים (צילום: אינג אימג’)

הטעות

אהבה וחרדה הן חלק בלתי נפרד מאנרגיית החיים.
” בכל פעם שנוצר, מתח, כעס, עצב, בלבול או שאר רגשות שנתפסים כשליליים וננסה לווסת אותם באמצעות הדחקה זו טעות גדולה ביותר כי ברגע שנדחיק אותם נפחית את היכולת להרגיש סיפוק, שמחה, אושר, עונג, אהבה, משמעות ותחושת מלאות.
זה מעגל שקשה לצאת ממנו, זה הופך להיות דפוס אמונה, חשיבה והתנהגות.

הכל בראש.  אפשר להשתלט על חרדה (צילום: אינגאימג')הכל בראש. אפשר להשתלט על חרדה (צילום: אינגאימג’)

הפתרוןהמיינדפולנס היא טכניקת מדיטציה בסיסית שבין יתר האיכויות שלה היא באה ללמד אותנו איך לשמור על תשומת לב יציבה באופן כזה שגם הגוף הפיסי, גם הגוף הרגש, גם גוף המחשבה וגם הגוף האנרגטי יהיו יציבים יותר, מה שאומר שהחוויה תהיה שקטה יותר והיכולת להכיל את החרדה תגדל ותגבר ככל שנעמיק את הלמידה והתרגול.
במידה מסויימת זה מאוד דומה לאימון כושר גופני ברמת ההתפתחות, כמו שלא נכנסים לכושר ביום אחד או מורידים 10 ק”ג בשבוע, ככה גם עם תרגולי המיינדפולנס, חשוב להתמיד ויותר מזה, בהתחלה חשוב ללמוד לתרגל אותם במצבים נעימים ורגועים ולא לנסות להשתמש בהם יש במצבי “

3

לפניכם רעיונות פשוטים לתרגול ראשוני של מיינדפולנס. “

בנוסף, התרגילים המוצעים כאן ם לא תחליף לטיפול רגשי או למידה פורמלית של תרגול מיינדפולנס. “

מיינדפולנס.  תרגילים פרקטיים להרגעה (צילום: אינג אימג')מיינדפולנס. תרגילים פרקטיים להרגעה (צילום: אינג אימג’)

תרגיל 1 – קחו של

תרגיל 2 –

תרגיל 3 –

שחף אלדר (צילום: יחצ)שחף אלדר (צילום: יחצ)

שחף אלדר, פסיכותרפיסט טראנספרסונלי הוא אחד המרצים שישתתפו ב INSPIRATION 2022 -הכנס השנתי הגדול בישראל למטפלים ברפואה משלימה ואינטגרטיביב שיתקיים בתאריכים 5-6.7.2022 במרכז ו & אauber בר אילן ברמת גן גן גן גן גן גן גן במרכז במרכז ו &;


Source: Maariv.co.il – סגנון-לייף סטייל by www.maariv.co.il.

*The article has been translated based on the content of Maariv.co.il – סגנון-לייף סטייל by www.maariv.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!